HOME

GALERIA

FILMY

KONTAKT

O NAS

REZERWACJA

POLSKA – Istebna

od 09.02.2019 do 16.02.2019

1090 zł

WOLNYCH MIEJSC 19 z 50

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Szarotka”

 

od 09.02.2019 do 16.02.2019

 

 

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Szarotka”
w Istebnej

 

 

Koszt całkowity obozu wraz z przejazdem autokarem wynosi 1090 zł.

 

 

O rezerwacji decyduje zadatek w wysokości 400 zł płatny do 15.11.2018r. Z uwagi na ograniczoną ilość opiekunów liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność wpłat. W przypadku rezygnacji zadatek nie podlega zwrotowi.  Rezerwacji należy dokonywać tylko przez stronę internetową.

 

 

Dostarczenie wypełnionej karty obozowej oraz uregulowanie całej kwoty do dnia 03.01.2019r.

 

Zadatek 400zł do 15.02.2018r

• Zadatek 400zł do 15.11.2018r

• II rata 350zł do 1.12.2018r

• III rata 340zł do 03.01.2019r

 

 

Obóz jest przeznaczony dla dzieci od 7 roku życia. 
W przypadku chęci zapisania młodszej osoby proszę
o kontakt z organizatorem.

 

 

Krzysztof Wiśniewski tel: 513-383-352

e-mail: biuro.mistralcamp@gmail.com

 WARUNKI UCZESTNICTWA

 REZERWACJA

 CENA

 MIEJSCE

 TERMIN

 TERMINY PŁATNOŚCI

 UCZESTNICY

 KONTAKT

 

Istebna położona jest w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski, która wraz z sąsiednimi wioskami: Jaworzynką i Koniakowem tworzy tzw. Trójwieś Beskidzką. Kraina ta położona jest w samym sercu Beskidu Śląskiego, a otaczające ją góry porośnięte świerkiem istebniańskim tworzą przepiękny, niepowtarzalny krajobraz przyrodniczy. Zimą rusza tu 10 wyciągów narciarskich, które wraz z coraz bardziej rozwijającym się zapleczem, przyciągają nie tylko amatorów sportów zimowych ale i tych którzy chcą pooddychać świeżym, mroźnym, górskim powietrzem.

 

 

Ośrodek „Szarotka” otoczony jest pięknym ogrodem z lasem, na terenie którego znajduje się szałas beskidzki z grillem, przechowalnie sprzętu narciarskiego, duży plac zabaw dla dzieci, ogródek zewnętrzny ze stolikami i leżakami. Obiekt posiada pokoje 2-, 3-, 4- osobowe

z pełnym węzłem sanitarnym. W pobliżu obiektu znajduje się nowoczesna hala sportowa, boisko, kryte baseny oraz amfiteatr.

 POŁOŻENIE

 OŚRODEK

Marzysz o udanych feriach dla Twojego dziecka? Chcesz wysłać dziecko ale ciągle się zastanawiasz, czy sobie poradzi bez Twojej pomocy?

 

MISTRAL WINTER CAMP to najlepszy wybór! Ofertę tą przygotowaliśmy z myślą o świetnej zabawie, dlatego właśnie wypoczynek jest zorganizowany blisko i w sprawdzonym w poprzednim roku przez ekipę Mistral Camp bezpiecznym miejscu.

Natomiast program wypoczynku stworzyliśmy i dopasowaliśmy tak aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Stworzyliśmy dwa profile obozu. Pierwszy to profil narciarsko-snowboardowy dla miłośników zimowego szaleństwa oraz drugi profil rekreacyjny dla osób stroniących od zimowych przygód. Bez względu na wybór profilu w trakcie wypoczynku będziemy służyć dzieciom a jednocześnie będziemy je integrować, edukować, inspirować podczas ogromnej ilości atrakcji przygotowanych specjalnie na tą okazję.

 

Podczas pobytu opiekunami będą tylko osoby na co dzień pracujący z dziećmi. Są to osoby ciepłe i niezwykle wrażliwe, potrafiące czytać emocje dzieci i rozumiejące ich potrzeby. Natomiast program wypoczynku stworzyliśmy i dopasowaliśmy tak aby każde dziecko znalazło coś dla siebie.

 

MISTRAL WINTER CAMP to świetna okazja aby dziecko mogło nauczyć się jeździć na nartach lub desce snowboardowej. Dzieci pod okiem wykwalifikowanych instruktorów mogą w przedszkolu lub szkółce narciarskiej uczyć się od podstaw narciarstwa i snowboardu oraz mogą doskonalić wcześniej zdobyte umiejętności. Podczas Mistral Camp 2018 wszystkie dzieci, które pierwszy raz rozpoczęły naukę po ukończeniu kursu potrafiły jeździć samodzielnie!

Właśnie dlatego dla naszych obozowiczów wybraliśmy ponownie najlepszych instruktorów, którzy potrafią i wiedzą jak należy pracować z dziećmi.

Ponadto naszą ofertę uzupełniliśmy o bogaty program animacyjny i sportowy dzięki czemu dzieci, które wybiorą profil rekreacyjny będą mogły poznać uroki zimy z nieznanej dla nich do tej pory strony.

CENA ZAWIERA

Park linowy
Dla naszych obozowiczów przewidzieliśmy zabawę
w parku linowym ale tym razem w zimowej scenerii. Pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów wszyscy uczestnicy będą mogli z pełną asekuracją pokonać park linowy. Oczywiście przed wejściem
do parku linowego zostaną przeszkoleni oraz otrzymają profesjonalny sprzęt ochronny. Każdy będzie mógł z pełną asekuracją pokonać park linowy, który będzie specjalnie przygotowany dla nas na tą okazję.

Zabawa w parku wodnym
Mimo tego, że przewidujemy niskie temperatury to udamy się do parku wodnego na kolejną zabawę.
Na miejscu będziemy korzystać z takich atrakcji jak zjeżdżalnie, gejzery, ciepłe źródła, ścianka wspinaczkowa masaże wodne… Wszystko oczywiście pod bacznym okiem naszych opiekunów i ratownika.

Zorganizowany przyjazd kuligiem
Wieczorową porą wybierzemy się również na przejazd kuligiem. Podczas tej wyprawy przy płonących pochodniach zwiedzimy Istebną oraz okoliczne lasy.

 GŁÓWNE ATRAKCJE

 • 7 noclegów w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Szarotka” w Istebnej.  Turnus rozpoczyna się od obiadu w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.
 • Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV
 • 3 posiłki dziennie plus podwieczorek
 • Pełna opieka wykwalifikowanej, doświadczonej i wesołej kadry instruktorskiej
 • Ubezpieczenie NNW dla wszystkich uczestników
 • Darmowe przejazdy na stok „Złoty Groń”
 • Gry i zabawy ruchowe na terenie ośrodka i na hali sportowej
 • Olimpiady i konkursy na wesoło z nagrodami
 • Nocne kino obozowe na dużym ekranie
 • Bilard\tenis stołowy
 • Dostęp do Wi-Fi na terenie całego ośrodka
 • Ognisko i grill w szałasie beskidzkim
 • Przechowalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego
 • Świetną zabawę

 

 

W trakcie wypoczynku osoby, które posiadają wystarczające umiejętności do samodzielnego korzystania z wyciągu oraz umiejętności samodzielnej jazdy na nartach lub desce snowboardowej będą miały możliwość korzystania ze stoku „Złoty Groń”
w godzinach od 10 do 14 od poniedziałku do piątku. Dlatego do ceny obozu muszą dodatkowo doliczyć cenę karnetu za stok.

 • Koszt karnetu na stok „Złoty Groń” wynosi 250 zł za 5 dni (4 godziny dziennie od poniedziałku
  do piątku).*

 

W przypadku chęci skorzystania z lekcji nauki jazdy
na nartach lub desce snowboardowej w przedszkolu lub szkółce narciarskiej należy także doliczyć cenę lekcji oraz cenę karnetu na stok „Złoty Groń”.

 • Cena lekcji wynosi 470 zł za kurs 5 dniowy
  od poniedziałku do piątku od 9:45 do 12:45
  z przerwą o 11:15 (ciepła herbata i przekąska
  w cenie).*
 • Koszt karnetu na stok „Złoty Groń” dla dzieci korzystających z przedszkola i szkoły narciarskiej wynosi 250 zł za 5 dni.*

*Cena przedszkola narciarskiego, szkoły narciarskiej oraz cena karnetu może się nieznacznie zmienić ponieważ przygotowując ofertę opieraliśmy się na cenach z 2018 roku.

 PONADTO ZAPEWNIAMY

 • Limitowana koszulka obozową Mistral Winter Camp 2019
 • Certyfikat na zakończenie obozu

 

 

 • Wypoczynek będzie zarejestrowany
  w Kuratorium Oświaty
 • Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun.
 • Ponadto nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik obozu
 • Organizator Klub Sportowy Mistral  wystawia rachunki na podstawie których  rodzice mogą starać się o dofinansowanie obozu
  z zakładu pracy.
 • Wyjazd na obóz autokarem odbędzie się w dniu 9.02.2019r (sobota) z parkingu przy restauracji McDonald's obok M1 w Czeladzi. Zbiórka
  o godzinie 11:45. Wyjazd autokaru o godzinie 12:00. Prosimy aby stawić się o wyznaczonych godzinach. NIE WCZEŚNIEJ
 • Przybliżona godzina powrotu z wypoczynku zostanie podana podczas zbiórki
  w dniu wyjazdu - 9.02.2019r.
 • Pieniądze (kieszonkowe, na zakup karnetu na stok, na opłacenie instruktorów, wypożyczenie sprzętu) można zdeponować u wychowawców na zbiórce
  w dniu wyjazdu. Pieniądze powinny znajdować się w opisanej kopercie
 • Wszystkie pozostałe informacje typu co należy zabrać na wyjazd, jak się pakować itp. znajdują się w górnej zakładce „DLA RODZICÓW” PORADY
  oraz FAQ
 • Na zbiórkę należy stawić się z własnym
  lub wcześniej wypożyczonym sprzętem narciarskim lub snowboardowym. Jest również możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu.

 DODATKOWO DLA UCZESTNIKÓW

 UWAGI

 CENA NIE ZAWIERA

ZAREZERWU FERIE
W ISTEBNEJ JUŻ TERAZ

REZERWACJA

ZAPISY: 513 383 352
e-mail: biuro.mistralcamp@gmail.com

HOME

OFERTA

DLA RODZICÓW

GALERIA

FILMY

O NAS

KONTAKT

Znajdź nas na